Redlights is slachtoffer van een hacker geworden. Wij ontvingen volgende mail van Redlights:

Zoals u waarschijnlijk al vernomen heeft via de homepagina of de media zijn we slachtoffer geworden van een hacker.
Een tot nog toe onbekende hacker is de website binnengedrongen en heeft privégegevens van 415.000 adverteerders én website-bezoekers buitgemaakt. Het merendeel, 287.000, zijn inactieve, oude user accounts, 128.000 worden actief gebruikt. Het datalek werd snel gedicht en er zijn extra beveiligingssystemen geïnstalleerd.

Actieve gebruikers maken gebruik van de nieuwste encryptie en deze paswoorden zijn veilig, we vragen echter om uw paswoord te veranderen, we kunnen niet voorzichtig genoeg zijn.
Elke niet-actieve account (ingelogd voor februari 2023) werd door ons beveiligd middels de nieuwe encryptie en er werd een nieuw wachtwoord ingesteld.

Indien u hetzelfde paswoord gebruikt op andere websites (zoals bv. het webcamplatform Xcams), kunt u best ook daar uw paswoord aanpassen.

We blijven dit uiteraard op de voet volgen, samen met een externe beveiligingsfirma en hopen de dader te vatten.

❗Indien u vreemde e-mails, berichten (Whatsapp, SMS, …) zou ontvangen, gelieve hier dan niet op te reageren en contact met ons op te nemen per e-mail op info@redlights.be.
Wij nemen enkel contact op per e-mail, dit vanaf het e-mailadres info@redlights.be, we contacteren u niet via andere wegen.

Onze dank voor uw begrip en vertrouwen,

Het Redlights-team